It is also the material of omega replica stainless steel, but the feeling of rolex replica this watch is totally different from that of replica rolex the Omega watch. The watch gives a more elegant rolex replica uk and gentleman feeling.

Hallo allen,

De wedstrijdspeeldagen indelen blijkt moeilijker dan gedacht , hiervoor mijn excuus.

Deelnemers WAKA toernooi 2016

Poule A TMC
A1 Gerard Grootswagers en Stefan Grootswagers 100
A2 Petra Brok en Eli van der Hammen 53
A3 Frans Voogd en Angela Voogd 58
A4 Maurice Schey en Roland van Delft 60
Poule B TMC
B1 Jan Brekelmans en Wim Dammers 56
B2 Frans van Dongen en JAC van den Heuvel 107
B3 Peter Ijpelaar en Arthur Ijpelaar 74
B4 Jan Brok en Huub van de Uitert 40

De Wedstrijden beginnen om 19.00 uur, graag kwartier voor aanvang aanwezig.

Vergeet niet om als team (ongeveer) gelijke shirts te dragen.

De Wedstrijdindeling is als volgt:

Wedstrijden poule A
datum locatie:
week 1 29-april D.K.K.
A1 - A2
A3 - A4
week 2: 11-mei Heibloem
A1 - A3
A2 - A4
week 3: 20-mei t Snoekske
A2 - A3
A1 - A4
Wedstrijden poule B.
datum: locatie:
week 1: 2-mei KOT Elshout
B1 - B2
B3 - B4
week 2: 11-mei Brekeltjes
B1 - B3
B2 - B4
week 3: 17-mei Poedelvrees
B2 - B3
B1 - B4
Finale 3-juni BCW
nr. 1 poule A - nr. 2 poule B (X)
nr. 2 poule A - nr. 1 poule B (Y)

winnaar X - winnaar Y

Locaties:

De Kromme Keu – Café “het Zwaantje” in Genderen

KOT Elshout – “het Oude Tramstation” in Elshout

De Brekeltjes – “de Gildebond” in Kaatsheuvel

De Heibloem – “t’Moaske” in de Moer

Poedelvrees – Buurthuis “de Pannehoef” in Kaatsheuvel

t’Snoekske – Café “ t’Snoekske “ in Waalwijk

BCW – Jeugd Biljart Centrum Waalwijk in Waalwijk

Iedereen veel speel plezier, maak er een sportief toernooi van.

Groet, het WAKA toernooi team.

Stand Poule A

T.nr. Team TMC PNT Totaal
A1 Gerard Grootswagers en Stefan Grootswagers 100 24,00
A2 Petra Brok en Eli van der Hammen 53 26,60
A3 Frans Voogd en Angela Voogd 58 30,00
A4 Maurice Schey en Roland van Delft 60 21,17
Speel data T.nr T.nr PNT PNT
Vr 29-04-2016 A1 A2 8,00 10,00
Vr 29-04-2016 A3 A4 10,00 5,50
Wo 11-05-2016 A1 A3 6,00 10,00
Wo 11-05-2016 A2 A4 10,00 6,67
Vr 20-05-2016 A2 A3 0,00 10,00
Vr 20-05-2016 A1 A4 10,00 9,00

Stand Poule B

T.nr. Team TMC PNT Totaal
B1 Jan Brekelmans en Wim Dammers 56 29,82
B2 Frans van Dongen en JAC van den Heuvel 107 24,30
B3 Peter Ijpelaar en Arthur Ijpelaar 74 29,59
B4 Jan Brok en Huub van de Uitert 40 24,75
Speel data T.nr T.nr PNT PNT
Ma 02-05-2016 B1 B2 10,00 7,85
Ma 02-05-2016 B3 B4 9,59 10,00
Wo 11-05-2016 B1 B3 9,82 10,00
Wo 11-05-2016 B2 B4 7,29 10,00
Di 17-05-2016 B2 B3 9,16 10,00
Di 17-05-2016 B1 B4 4,75 10,00